Keukenleveranciers: verschil tussen versies

Uit KeukenWiki
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Deze Keukenwiki is tot stand gekomen in samenwerking met onder andere: {| class="wikitable sortable" |- ! Leverancier!! Website |- | BSH Groep || https://www.bsh-g...'
 
Geen bewerkingssamenvatting
 
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
Deze Keukenwiki is tot stand gekomen in samenwerking met onder andere:
Deze Keukenwiki is mede tot stand gekomen in samenwerking met onder andere:


{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
|-
|-
! Leverancier!! Website
!Leverancier!!Website
|-
|-
| BSH Groep || https://www.bsh-group.com/laender/nl/
| BSH Groep || https://www.bsh-group.com/laender/nl
|-
|-
| Dekker Zevenhuizen|| http://www.dekkerzevenhuizen.nl/
| Dekker Zevenhuizen|| http://www.dekkerzevenhuizen.nl
|-
|-
| Novy Nederland|| http://www.novynederland.nl/
| Novy Nederland|| http://www.novynederland.nl
|-
|-
| Kemie|| http://www.kemie.nl/
| Kemie|| http://www.kemie.nl
|-
|-
| Tristar Keukens|| http://www.tristarkeukens.nl/
| Tristar Keukens|| http://www.tristarkeukens.nl
|-
|-
| Doeco || http://www.doeco.nl/Shop/
| Doeco || http://www.doeco.nl
|-
|-
| Electrolux|| http://www.electrolux.nl/
| Electrolux|| http://www.electrolux.nl
|-

| Blum||http://www.blum.com/nl/nl
|}
|}

Huidige versie van 8 jan 2016 13:49

Deze Keukenwiki is mede tot stand gekomen in samenwerking met onder andere:

Leverancier Website
BSH Groep https://www.bsh-group.com/laender/nl
Dekker Zevenhuizen http://www.dekkerzevenhuizen.nl
Novy Nederland http://www.novynederland.nl
Kemie http://www.kemie.nl
Tristar Keukens http://www.tristarkeukens.nl
Doeco http://www.doeco.nl
Electrolux http://www.electrolux.nl
Blum http://www.blum.com/nl/nl