Sjabloon:Categoriebeschrijving bewerken: verschil tussen versies

Uit KeukenWiki
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 4: Regel 4:
|-
|-
| Deze categoriebeschrijving
| Deze categoriebeschrijving
|-
| kun je [[{{PAGENAME}}|hier]] bewerken.
| kun je [[{{PAGENAME}}|hier]] bewerken.
|}</div>
|}</div>

Versie van 27 mei 2014 16:15