Massief laminaat werkbladen

-
Randafwerking Volkern dubbel facet
-
Randafwerking Volkern verstekrand
-
Randafwerking Volkern renovatierand
Inbouwmogelijkheid spoelbak
Vlakinbouw spoelbak
De rand van de spoelbak ligt gelijk met de bovenkant van het blad. Er wordt dus een sponning gefreesd waar de bak op rust. Dit wordt afgedicht met een kitnaad, om lekkage te voorkomen.
Semi-onderbouw spoelbak
De spoelbak wordt ca 3 mm onder de toplaag gemonteerd. Hierdoor is er een dun randje zichtbaar.
Onderbouw spoelbak
De spoelbak wordt onder het basismateriaal gemonteerd. Afhankelijk van de dikte van het basismateriaal is er dus een rand zichtbaar.
Let op
Een onderbouwspoelbak is stootgevoeliger dan een vlakinbouw spoelbak. Vooral bij steen kan hier met bijvoorbeeld een pan makkelijk een beschadiging plaatsvinden.
-
Topcore inbouwmethode vlakinbouw
-
Topcore inbouwmethode Semi-onderbouw
-
Onderbouw
Bijzonderheden
- De kern is zwart, behalve bij één witte werkbladkleur.
- Onderzijde heeft dezelfde kleur als de bovenkant. Dit is makkelijk bij overhangende delen of bijvoorbeeld wandschappen van compact-laminaat.
- Door het meepersen van het decorpapier in de plaat, zijn er diepere structuren mogelijk en is er dus meer ‘reliëf’ waardoor de steen- en houtrepro’s natuurgetrouw zijn.
-
Massief laminaat met relief (houtprint)
-
Massief laminaat in vlak wit
Prijsniveau
Na HPL (kunststof werkbladen) is dit het meest voordelige materiaal voor een werkblad.
Ga terug naar het onderwerp Volkern werkbladen als je hier nog meer over wilt weten.

