Categorie:Keukens: verschil tussen versies

Uit KeukenWiki
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting
k Wijzigingen door Ilonka (Overleg) hersteld tot de laatste versie door Admin
Label: Terugdraaiing
 
(25 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{| class="vatop"
|


;Hoofdonderwerpen Keukens
{| class= "wikitable"
{| border="5" cellspacing="10"
! [[Keukenapparatuur]]
|- valign="top"
|-
|
|[[Afzuigkappen]]
{| class= "wikitable" class="vatop"
|-
|-
! style="text-align: left;"|[[Keukenapparatuur]]
|-
| [[Kookplaten]]
|-
| [[Koelen en vriezen]]
| [[Koelen en vriezen]]
|-
| [[Ovens]]
|-
|-
| [[Koffieapparaten]]
| [[Afzuigkappen]]
|-
|-
| [[Vaatwassers]]
| [[Vaatwassers]]
|-
|-
| [[Kookplaten]]
| [[Koffieapparaten]]
|-
| [[Ovens]]
|}
|}


|-
|


{| class="wikitable"
{| class= "wikitable" class="vatop"
|-
![[Keukenkasten]]
!style="text-align: left;"|[[Keukenkasten]]
|-
|-
| [[Corpus]]
| [[Corpus]]
Regel 30: Regel 35:
|-
|-
| [[Hang- en sluitwerk]]
| [[Hang- en sluitwerk]]

|}
|}


{|
|
|

{| class= "wikitable"
{| class= "wikitable" class="vatop"
! [[Keukenwerkbladen]]
!style="text-align: left;"|[[Keukenwerkbladen]]
|-
|-
|[[Kunststof werkbladen]]
|[[Kunststof werkbladen]]
Regel 41: Regel 47:
| [[Volkern werkbladen]]
| [[Volkern werkbladen]]
|-
|-
| [[Solid surface]]
| [[Solid Surface werkbladen]]
|-
|-
| [[Beton & Terrazzo]]
| [[Beton & Terrazzo werkbladen]]
|-
|-
| [[Natuursteen werkbladen]]
| [[Natuursteen werkbladen]]
Regel 56: Regel 62:
|-
|-
| [[Glazen werkbladen]]
| [[Glazen werkbladen]]

|}
|}


|-
|


{| class="wikitable"
{| class="wikitable" class="vatop"
![[Keukenaccessoires]]
!style="text-align: left;"|[[Keukenaccessoires]]
|-
|-
|[[Afvalsystemen]]
|[[Afvalsystemen]]
Regel 78: Regel 85:
|-
|-
| [[Spoelunits]]
| [[Spoelunits]]
|-
|
|-
|
|}
|}
|}
|}

Huidige versie van 1 mrt 2021 14:17

Ondercategorieën

Deze categorie bevat de volgende 200 ondercategorieën.

(vorige pagina) (volgende pagina)(vorige pagina) (volgende pagina)