Categorie:Keukens: verschil tussen versies

Uit KeukenWiki
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting
k Wijzigingen door Ilonka (Overleg) hersteld tot de laatste versie door Admin
Label: Terugdraaiing
 
(19 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:


;Hoofdonderwerpen Keukens
{| class="vatop" style="width:50%; height:100px" border="1" cellspacing="10" cellpadding="2" style="text-align: left;"
{| border="5" cellspacing="10"
|- valign="top"
|
|
{| class= "wikitable"
{| class= "wikitable" class="vatop"
|-
|- style="vertical-align: left;"
! style="text-align: left;"| [[Keukenapparatuur]]
! style="text-align: left;"|[[Keukenapparatuur]]
|-
|-
|[[Afzuigkappen]]
| [[Kookplaten]]
|-
|-
| [[Koelen en vriezen]]
| [[Koelen en vriezen]]
|-
| [[Ovens]]
|-
|-
| [[Koffieapparaten]]
| [[Afzuigkappen]]
|-
|-
| [[Vaatwassers]]
| [[Vaatwassers]]
|-
|-
| [[Kookplaten]]
| [[Koffieapparaten]]
|-
| [[Ovens]]

|}
|}


|
|


{| class= "wikitable"
{| class= "wikitable" class="vatop"
|-
|- style="vertical-align: left;"
!style="text-align: left;"|[[Keukenkasten]]
!style="text-align: left;"|[[Keukenkasten]]
|-
|-
Regel 38: Regel 40:
|
|


{| class= "wikitable" border="5" cellspacing="5" cellpadding="2"
{| class= "wikitable" class="vatop"
!style="text-align: left;"|[[Keukenwerkbladen]]
!style="text-align: left;"|[[Keukenwerkbladen]]
|-
|-
Regel 45: Regel 47:
| [[Volkern werkbladen]]
| [[Volkern werkbladen]]
|-
|-
| [[Solid surface]]
| [[Solid Surface werkbladen]]
|-
|-
| [[Beton & Terrazzo]]
| [[Beton & Terrazzo werkbladen]]
|-
|-
| [[Natuursteen werkbladen]]
| [[Natuursteen werkbladen]]
Regel 65: Regel 67:
|
|


{| class="wikitable" border="5" cellspacing="5" cellpadding="2"
{| class="wikitable" class="vatop"
!style="text-align: left;"|[[Keukenaccessoires]]
!style="text-align: left;"|[[Keukenaccessoires]]
|-
|-
Regel 83: Regel 85:
|-
|-
| [[Spoelunits]]
| [[Spoelunits]]
|-
|
|-
|
|}
|}
|}
|}

Huidige versie van 1 mrt 2021 14:17

Ondercategorieën

Deze categorie bevat de volgende 200 ondercategorieën.

(vorige pagina) (volgende pagina)(vorige pagina) (volgende pagina)